Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych – to największe targi branży ekologicznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi BioExpo, to ogromna szansa zaprezentowania się wystawców (wytwórców, dystrybutorów, właścicieli sklepów i hurtowni), zyskania nowych kontaktów handlowych i poznania nowych produktów i usług przez klientów odwiedzających to wydarzenie.

Gdzie się odbywają Targi?

Międzynarodowe targi BioExpo Warsaw odbywają się w Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak, cieszy się dużym zaufaniem i zadowoleniem wszystkich korzystających z niego klientów. Znajduje się tutaj 6 nowoczesnych hal i ogromny teren wokół Centrum, na którym jest 12 tysięcy miejsc parkingowych, co jest ważnym aspektem, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Wystawca na targach BioExpo

Co daje wystawcom pojawienie się na targach BioExpo w Ptak’u?

Przed wszystkim jest to impreza o charakterze międzynarodowym, co daje okazję pozyskania kontaktów z klientami również spoza Polski.

Jest to też niezwykła szansa na promocję swoich produktów lub usług na rynku krajowym i międzynarodowym oraz nawiązanie współpracy ze światowymi organizacjami kupieckimi i radami handlowymi

Odwiedzający na targach Bioexpo Ptak

Na odwiedzających Targi rokrocznie czeka wiele atrakcji oraz możliwość spotkania z autorytetami z branży Eko. Właściciele sklepów mają możliwość poszerzenia swojego dotychczasowego asortymentu (na Targach wystawia się ok. 300 firm polskich i zagranicznych), wynegocjowania lepszych warunków współpracy z dostawcami oraz poznania nowych firm i ich produktów i usług

Często na odwiedzających czekają atrakcyjne promocje i rabaty

Targi BioExpo to miejsce gdzie zapoznać można się z najnowszami trendami w branży ekologicznej

Jakie produkty i usługi możemy spotkać na ekologicznych targach BioExpo w Nadarzynie?

Na targach Bioexpo dostępny jest szeroki asortyment wyłącznie certyfikowanych ekologicznych produktów spożywczych. Jest to to nie tylko żywność, ale także opakowania i naczynia do serwowania.

Na targach BioExpo w Nadarzynie dostępne są także certyfikowane kosmetyki i środki czystości do domu, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem świadomych konsumentów. Można też natknąć się na ekologiczne zabawki, czy biotekstylia, które wielkimi krokiemi wchodzą na polski rynek i również mają bardzo dużo swoich zwolenników.

Targi BioExpo powinni odwiedzić także rolnicy prowadzący lub planujący założyć gospodarstwo ekologiczne, gdyż co roku wystawiają się tu producenci bio nawozów, ekologicznych środków ochrony roślin, organicznych środków do produkcji rolnej, czy materiałów siewnych.

BioExpo – dla każdego coś miłego

Targi Bioexpo posiadają szeroką ofertę produktów i usług ekologicznych, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Dają one wiele korzyści, zarówno wystawcom jak i kupującym, dlatego już teraz warto zaplanować swój czas na najbliższe Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych Bioexpo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 8-9 października 2020 roku.

Gazeta Natura & Zdrowie jest patronem medialnym tego ważnego wydarzenia, a nasza hurtownia zielarska jednym z wystawców.

Już dziś zapraszamy!

Share This