BIOEXPO Warsaw – Wielkie Święto Branży Bio

III Targi Żywności i Produktów Ekologicznych

30 września-2 października 2021 | Ptak Warsaw Expo

BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone branży ekologicznej oraz wspierające krajowe i międzynarodowe kontakty biznesowe rodzimych przedsiębiorców

LIDER NA RYNKU | Impreza organizowana od dwóch lat przez Ptak Warsaw Expo nie tylko w znacznym stopniu przyczynia się do rozwoju sektora BIO, lecz także sprzyja propagowaniu zdrowego stylu życia. Ta kompleksowa odpowiedź na potrzeby branży i konsumentów została doceniona przez jej partnerów: markę LIDL oraz Polską Izbę Żywności Ekologicznej.

REKORDY | Do tej pory swój udział w targach potwierdziło aż 250 wystawców, a liczba odwiedzających szacowana jest na prawie 15 tysięcy osób. Wśród wiodących marek znalazły się m.in. Soligrano, BioPlanet, BeOrganic, EkoZagroda, Dary Natury, SuroVital, Farmy Roztocza oraz Smak Natury — przy czym do imprezy dołączają nowe firmy oraz kolejni odwiedzający.

MIĘDZYNARODOWE MOŻLIWOŚCI | Targi BIOEXPO są okazją do prezentacji oferty przez wszystkich przedsiębiorców, którzy uzyskali certyfikat jakości BIO. Przekłada się to na nawiązanie nowych relacji biznesowych, także tych międzynarodowych. Impreza jest bowiem wspierana przez IFOAM — europejską organizację zrzeszającą producentów żywności organicznej. Co więcej zaś, w ramach programu Hosted Buyers, w wydarzeniu wezmą udział także zagraniczni kupcy zainteresowani importem żywności i produktów ekologicznych do swoich krajów.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE | BIOEXPO to nie tylko szansa na rozwój biznesu, lecz także aktywne zaangażowanie się w przyszłość branży i przecieranie nowych szlaków. Podczas targów odbędą się dwa wydarzenia towarzyszące, organizowane przez Polską Izbę Żywności. Pierwszym z nich będzie Organic Food Conference, współtworzona we współpracy z IFOAM Organics Europe, podczas której omówiona zostanie przyszłość żywności ekologicznej w kontekście rozporządzeń UE. Drugim z nich zaś Kongres BIOEXPO, podczas którego poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące produkcji ekologicznych kosmetyków i środków czystości.

KONIECZNIE ZOBACZ:
Ava jako pierwsza polska firma stworzyła linie produktów ekologicznych z…
Share This