Art of Healing jest dwudniowym wydarzeniem, które ogniskuje różne tematy ze wspólnym mianownikiem zdrowego i świadomego życia w dzisiejszej technologicznie, globalnie i postkapitalistycznie zmutowanej rzeczywistości. Miesięcznik GreenPort Natura i Zdrowie jest patronatem medialnym wydarzenia!

Celem AoH jest przedstawienie pełnego spektrum rozwiązań dla przywrócenia i utrzymywania zdrowej homeostazy ciała i umysłu. Wydarzenie ma niepowtarzalną formułę łączącą targi z wykładami i warsztatami zawieszonymi w lekkiej, ciepłej formule jesiennego festiwalu.

Z ponad 100 wystawcami z naturalnymi i ekologicznymi kosmetykami, żywnością, odzieżą; suplementami, ziołami, urządzeniami medycyny XXI, Biorezonans, Biofeedback, SCIO, wydawnictwami i czasopismami dot. zdrowia i rozwoju, świadomości i psychologii.

Unikatowa koncepcja łączy kilka form:

W części targowej znajdzie się STREFA HEALING konsultacji i zabiegów, w której poznasz działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze np. Bemer, sprezentujesz sobie masaż, czy porozmawiasz ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami, psychodietetykami.

Przestrzeń targowa to także STREFA RELAKSU, zachęcająca do siebie zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Wypoczniesz tutaj w wygodnych pufach, a wieczorem posłuchasz klimatycznego koncertu.

CZĘŚĆ KONFERENCYJNA I WARSZTATOWA, to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. psychologia, pogłębianie świadomości, zdrowie, enteogeny, zero waste, joga, medytacja.

 TEREN PLENEROWY to miejsce, które zdradza różnorodność tego, co w środku. Znajdziesz tu wyselekcjonowanych wystawców oraz gastronomię z miejscami do relaksu. Wstęp do tej przestrzeni jest bezpłatny.

W PROGRAMIE

  • ponad 100 wystawców
  • 2 dni wykładów i warsztatów
  •  Zajęcia dla dzieci
  •  Joga i medytacja
  •  Muzyka i relaks
  •  Zdrowe jedzenie

Sprawdź program na stronie internetowej wydarzenia Art of Healing

INFORMATOR

KIEDY: W ciepły i słoneczny czas między 12 a 13 października 2019 r. (sobota od 10:00 –niedziela do 19:00)
GDZIE: Warszawa, Centrum Praskie Koneser ul. Plac Konesera 2, 03-736
MIEJSCE: Dysponujemy wielką powierzchnią targową, salą wykładową, salą warsztatową, terenem plenerowym
DOJAZD: Metro: Dworzec Wileński. Dworzec: Warszawa Wschodnia. Parking podziemny czynny całą dobę. Pierwsza godzina gratis.

WYŻYWIENIE: Zapewniamy rozbudowaną strefę gastronomiczną ze zdrowym jedzeniem, w tym z menu wegańskim i wegetariańskim.

Dzieci i młodzież do 15 r.ż wchodzą za free. Dla najmłodszych przygotowane będzie”przedszkole” z zajęciami, przez kilka godzin dziennie.

Kupić bilet możesz na stronie internetowej Art of Healing

Wydarzenie na Facebooku Targi Art of Healing

Więcej informacji na temat targów w których uczestniczymy zawsze znajdziesz w rozdziale Aktualności

Share This