Kosmetyki Ava Laboratorium

Ava jako pierwsza polska firma stworzyła linie produktów ekologicznych z certyfikatem Ecocert. To wydarzyło się w roku 2008. Historia firmy sięga roku 1961, jest znana Polakom już od 60 lat!

Diatomit na wiosenne oczyszczenie

Diatomit to delikatne i skuteczne oczyszczenie organizmu i bogate źródło krzemu. Krzem jest ważny dla funkcjonowania całego organizmu.

Laur Konsumenta dla Herbal Monasterium

Nasza oferta ciągle się poszerza. Linia produktów Herbal Monasterium, firmy Herbal Pharmaceuticals, która zdobyła 𝐋𝐚𝐮𝐫 𝐊𝐨𝐧𝐬𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚 w kategorii preparaty roślinne!!!

MEDYCYNA NATURALNA

ZIELARNIA

Znieczulnik (Acmella oleracea)

Znieczulnik (Acmella oleracea)

Pochodzi z rodziny astrowatych. Roślina ta została odkryta dla nauki przez dr. Francoise Barbira Freedman w 1975 r. podczas jej długoletniego pobytu w krajach Ameryki Południowej. Z uwagi na swoje działanie znieczulające acmella została okrzyknięta „ rośliną od bólu zęba”.

Kozieradka (Trigonella foenum graecum)

Kozieradka (Trigonella foenum graecum)

W tym miesiącu walentynki i chociaż nie każdy je obchodzi, to tematy miłosne dotyczą nas wszystkich. Związane są z nimi afrodyzjaki, które mogłby się okazać użyteczne, a i większe piersi chce mieć większa część Pań. Ten przewrotny wstęp nie znaczy, że o operacjach plastycznych, a o roślinie będzie mowa. A konkretnie o zwyczajnej – niezwyczajnej kozieradce.

Na kłopoty… zielony orzech

Na kłopoty… zielony orzech

Orzech włoski, nazywany jest także królewskim (Juglans regia), choć w Polsce ta ostatnia nazwa właściwie nigdy się nie przyjęła. O orzechu tym mówimy włoski, choć z Włochami niewiele ma wspólnego. Przywędrował bowiem do nas z krainy zwanej Wołoszczyzną. Dlatego zwany...

[et_pb_posts_carousel_agsdcm category_id=”53″ heading_style=”custom” heading_primary=”DLA CIEKAWSKICH” show_date=”off” _builder_version=”3.22.7″ custom_margin=”0px||0px” custom_padding=”0px||0px” _i=”0″ _address=”2.0.0.0″ /]

PORADY

NIACYNA – NA PEWNOŚĆ SIEBIE

NIACYNA – NA PEWNOŚĆ SIEBIE

Jest jedną z ważniejszych witamin z grupy B. Witamina B3 (PP), znana także pod inną nazwą – niacyna (czyli kwas nikotynowy) oraz nikotynamid (czyli jego amid). Rozpuszcza się w wodzie i należy do najtrwalszych witamin, której nie szkodzi wysoka temperatura i działanie promieni UV. Tak jak wszystkie witaminy z tej grupy korzystnie wpływa na układ neurologiczny człowieka.

SYNDROM PRZEWLEKŁEGO ZMĘCZENIA

SYNDROM PRZEWLEKŁEGO ZMĘCZENIA

Zmęczenie dopada nas nie tylko zimą. Jest to stan naturalny, kiedy zbyt nadwyrężymy nasze siły witalne, pracując zbyt ciężko fizycznie i psychicznie. Do wyczerpania doprowadzić może także zburzony rytm snu oraz niehigieniczny tryb życia. Czasami jedynym rozwiązaniem, które przyniesie oczekiwane efekty będzie całkowita zmiana stylu życia tzn. diety, aktywności oraz pór odpoczynku. Warto zrobić badania krwi w celu wykluczenia anemii, cukrzycy, niedoczynności tarczycy czy niedoborów witaminy B12.

Dieta na depresję

Dieta na depresję

Szacuje się, że w 2020 roku depresja może stanowić drugą co do częstotliwości przyczynę niepełnosprawności na świecie. Stan ten charakteryzuje wzmożone uczucie smutku i niepokoju, pogorszenie samopoczucia, brak zainteresowania światem zewnętrznym, a także wzrost lub zmniejszenie masy ciała.

KAMIENIE NERKOWE – BOLESNY PROBLEM

KAMIENIE NERKOWE – BOLESNY PROBLEM

Kamienie nerkowe są jednym z najbardziej bolesnych schorzeń. Częstość ich występowania wzrasta z roku na rok. Na dolegliwość tę cierpią częściej mężczyźni, a ryzyko zachorowania wzrasta powyżej 40-stego roku życia. Jeśli już raz zachorowałeś, istnieje duże ryzyko nawrotu choroby w przyszłości.

LIFESTYLE

[et_pb_posts_agsdcm category_id=”8″ heading_style=”custom” heading_primary=”POPULARNE” orderby=”comment_count” show_author=”off” show_categories=”off” show_comments=”off” show_date=”off” _builder_version=”3.22.7″ header_font=”Open Sans|800|||||||” header_font_size=”16px” show_rating=”off” _i=”0″ _address=”3.1.0″ /]
Share This