Wyróżnione Laurem Konsumenta Herbal monasterium

U nas znajdziecie tylko najlepsze marki! Nasza oferta ciągle się poszerza. Przedstawiamy nowe produkty z linii 𝐇𝐄𝐑𝐁𝐀𝐋 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐒𝐓𝐄𝐑𝐈𝐔𝐌, firmy Herbal Pharmaceuticals, która zdobyła 𝐋𝐚𝐮𝐫 𝐊𝐨𝐧𝐬𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚 𝐎𝐝𝐤𝐫𝐲𝐜𝐢𝐞 𝐑𝐨𝐤𝐮 𝟐𝟎𝟐𝟏w kategorii preparaty roślinne!!! Nie tylko są skuteczne, smaczne a do tego mają pięknie zaprojektowane opakowania, po prostu miło się na nie patrzy.

Herbal Pharmaceuticals Sp. z o.o. to producent innowacyjnych produktów farmaceutycznych z kategorii żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety. Firmę tworzy kompetentna, wysokokwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej.

Wybór Herbal Monasterium ciągle się poszerza!

Oto kilka ciekawych pozycji wartych wypróbowania:

 

 

Hashima forte

Coraz więcej osób zmaga się z chorobą Hashimoto. Suplement Hashima Forte został optymalnie opracowany, w celu wspomagania prawidłowej funkcji tarczycy i zachowania komfortu życia u osób z chorobą Hashimoto.

 

 

Borelyma

Już rozpoczął się sezon na kleszcze, a one nie mają litości. Warto wobec tego pomyśleć o ochronie przed boreliozą, po ugryzieniu.

 

 

 

 

Mirra i Propolis na gardło

W sezonie przesilenia częste są choroby gardła. Tabletki z mirrą i propolisem o wyjątkowym smaku będą przynosić ulgę i walczyć z patogenami.

 

 

 

 

Lawenda i Różeniec na stres

Połączenie działania adaptogenu i lawendy wycisza i zmniejsza podatność na stres. Zarówno psychiczny jak i fizyczny.

 

 

SinuGrip Zatoki

Zatoki potrafią dokuczać cały rok, a w połączeniu z katarem siennym stają się istnym koszmarem, wspieraj ich oczyszczani  bez chemii:

 

 

 

Orleon NaturSpray do uszu

Zawarta w preparacie naturalna oliwa z oliwek rozpuszcza i usuwa zalegającą woskowinę oraz dba o nawilżenie kanału słuchowego. Dodatkowo, obecny w produkcie olejek miętowy, ogrzewa ucho zapewniając przyjemne odczucia podczas użytkowania.

 

Share This