CZŁOWIEK JEST GENERATOREM CZĘSTOTLIWOŚCI

Ciało człowieka składa się z układów, organów, tkanek, komórek, molekuł, atomów. Jeśli spojrzy się na człowieka jak na całość, jest on energią wibrującą częstotliwościami w różnym zakresie. Nasz organizm posługuje się językiem wibracji, nadaje częstotliwości i je odbiera – jest nadajnikiem jak również odbiornikiem.

Słyszymy, ponieważ nasze uszy przetwarzają dźwięki na odpowiednie wibracje, widzimy dlatego, że nasze oczy przetwarzają obrazy na wibracje, czujemy zapachy, bowiem zmysł powonienia przetwarza zapachy na wibracje. Wibracja to sygnał, częstotliwość, fala elektromagnetyczna – to energia.  Całe nasze ciało jest odbiorcą wibracji ze środowiska, w którym żyjemy. Nasze myśli również odbierają określone pasmo częstotliwości.  Posiadają właściwość biochemiczną oraz elektryczną. Z pomocą myśli możemy uruchamiać dobre i złe wibracje. Dobre dają zdrowie i wewnętrzną równowagę, złe przynoszą wewnętrzny chaos i choroby. Nasze myśli mogą na długo zakwasić nasz organizm.

Częstotliwość przyrody ożywionej, nieożywionej czy też martwych obiektów można zmierzyć. Tak samo jak odbieramy fale radiowe, możemy odbierać fale czy wibracje emitowane przez patogeny, choroby i wszystko wokół nas. Służą do tego przyrządy pomiarowe zwane miernikami częstotliwości drgań elektromagnetycznych (biorezonansy). W wyniku dostrojenia częstotliwości urządzenia do częstotliwości mierzonego obiektu powstaje rezonans, mierzony w hercach. Wartości rezonansu wskazują na występujące w nas zaburzenia czy to o podłożu alergicznym, pasożytniczym, bakteryjnym, czy innym.

Bakterie i wirusy posiadają swoje określone częstotliwości

Naukowiec i biochemik Raymond Rife w wyniku swoich prac udowodnił, że każdy wirus, bakteria, pasożyt czy inny patogen posiadają swoją własną częstotliwość. Zauważył również, że można je zniszczyć za pomocą urządzenia do napromieniowywania ich wiązką elektromagnetyczną o tej samej częstotliwości.

Biorezonans jest terapią jak również urządzeniem pomiarowym otaczających nas częstotliwości. Możemy za jego pomocą wykrywać wszelkie zaburzenia energetyczne w ciele oraz mierzyć stan narządów, co więcej – wprowadzenie w odpowiednie drgania powoduje zniszczenie czynników chorobotwórczych.

Na czym polega terapia biorezonansem magnetycznym?

Jest to terapia całkowicie nieinwazyjna, bezbolesna oraz skuteczna. Biorezonans można wykorzystywać w dwojaki sposób. Po pierwsze jako stymulację organizmu i regulację jego ogólnej sprawności. Metoda ta przywraca naturalne funkcje narządów, wzmacnia mechanizmy obronne i zapewnia równowagę organizmu. Drugi sposób bazuje na częstotliwościach wcześniej wykrytych patogenów bądź dolegliwości. Jak wspomniano wcześniej wszystko jest wibracją, także nasze choroby. Dzięki tej metodzie możemy nakierować wiązkę elektromagnetyczną na patogen i efektywnie likwidować problemy zdrowotne, usuwając nie tylko ich objawy, ale przede wszystkim przyczynę.

Jak możemy sobie pomóc wykorzystując biorezonans

Terapia i diagnostyka biorezonansem nie jest uznana przez środowisko medycyny konwencjonalnej pomimo tego, że zjawisko fal elektoromagnetycznych znane jest naukowcom innych nauk ścisłych oraz pomimo licznych dowodów empirycznych, potwierdzających jego skuteczność.  Metoda ta często wykorzystywana jest w przypadku, kiedy inne formy terapii nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Na rynku dostępne są urządzenia diagnostyczne i terapeutyczne, dzięki którym – w zależności od producenta – możliwe jest wspomaganie leczenia już kilku tysięcy schorzeń. Cały czas trwają intensywne badania nad poszerzaniem spektrum działania już istniejących urządzeń.

Biorezonans swoją sławę zdobył w terapiach odczulających oraz przeciwpasożytniczych. Ostatnio dzięki możliwości dotarcia wibracji do najgłębszych obszarów ciała z powodzeniem wykorzystywany jest to zwalczania boreliozy.

W Internecie znaleźć można wiele świadectw potwierdzających, że terapia biorezonansem jest skuteczna w terapii:

 • schorzeń kręgosłupa – dyskopatia, rwa kulszowa, sztywność karku, skolioza
 • chorób krążenia – nadciśnienie, stres, bezsenność, nerwica, depresja, bóle głowy
 • schorzeń układu pokarmowego – wrzody żołądka i dwunastnicy, choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego, hemoroidy
 • schorzeń układu endokrynnego – zaburzenia funkcjonowania tarczycy, mastopatie, cukrzyca, torbiele piersi i jajników
 • schorzeń układu oddechowego – choroby płuc, przeziębienie, angina, astma, bronchit
 • chorób układu moczowo-płciowego – zaburzenia nerek, dróg moczowych, prostaty, kamienicy nerkowej, moczenie nocne u dzieci
 • schorzeń neurologicznych – paraliż (stany poudarowe), mrowienie, drętwienie, zawroty głowy i omdlenia,
 • chorób kobiecych – problemy hormonalne, mięśniaki, przewlekłe zapalenie jajników, nadżerka, problemy menstruacyjne
 • chorób skóry – łuszczyca, egzema, łupież, grzybica
 • alergii – żywnościowe, wziewne
 • chorób pasożytniczych
 • uzależnień
 • nadwagi i otyłości

 

 

Autor: Enso

Share This