Producent Gorvita, wytwarza suplementy diety i preparaty do stosowania zewnętrznego i wewenętrznego na bazie naturalnych surowców. Tym razem wprowadza serię produktów anstyseptycznych, mających na celu chronienie nas przed bakteriami i wirusami. Zapraszamy do zapoznania sie ofertę producenta w naszj hurtowni

 

Producent Gorvita jest blisko związany z Uzdrowiskiem w Rabce, dlatego też część produktów jest produkowana na bazie wód leczniczych Uzdrowiska. Oto opis produktów z nowej serii dostepnej w naszej hurtowni:

Antiseptic krem antybakteryjny do rąk

Krem atybakteryjny wzbogacony został olejkiem z drzewa herbacianego i wyciągiem z aloesu. Gorvita Krem antybakteryjny do rąk posiada substancje czynne, które skutecznie i w sposób naturalny usuwają bakterie z naszych dłoni. Producent Gorvita, nie bez powodu dodał do składu wyciąg z aloesu. Zioło to doskonale nawilża i regeneruje skórę rąk, co jest niezwykle ważne przy kremach antybakteryjnych. Większość tego typu produktów bowiem wysusza skórę dłoni. Gorvita Krem antybakteryjny do rąk tworzy na skórze warstwę ochronną, która chroni przed bakteriami, drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi.

Gorvita Antiseptic żel antybakteryjny do rąk

To produkt, który pomoże szybko pozbyć się bakterii na powierzchni rąk. Producent Gorvita dodał do składu produktu olejek z drzewa herbacianego oraz wyciągu z aloesu, by dłonie były nie tylko bardzo dobrze odkażone, ale także doskonale nawilżone. Żel antybakteryjny Gorvita, warto mieć zawsze pod ręką, w domu, pracy, biurze, czy w podróży. Duże zainteresowanie żelem antybakteryjnym sprawiło, że nasza hurtownia ma go w swojej ofercie. Produkt jest dostępny dla klientów od ręki.

 

Gorvita Antiseptic Pianka antybakteryjna do rąk

Pianka antybakteryjna stanowi delikatną formułę do odkażania rąk. Antybakteryjna pianka do rąk Gorvita z aloesem i alantoiną chroni i nawilża delikatną skórę rąk. Ważne jest to, że producent Gorvita zwrócił uwagę na to, by pianka antybakteryjna nie zawierała alkoholu. Producent nie zamyka się tylko na standardy w swojej ofercie, ale tworzy coraz to nowe i innowacyjne produkty, by dać klientom wybór.

Gorvita Antiseptic spray do ust i gardła z cynkiem

Spray do ust i gardła z cynkiem to innowacyjny produkt, który zapewnia ochronę jamy ustnej bakteriami i wirusami. Spray przeciwbakteryjny ochrania śluzówkę, nawilża i regeneruje. Ochrona śluzówki sprawia, że jama ustna i gardło są w mniejszym stopniu narażone na wnikanie bakterii i drobnoustrojów do wnętrza organizmu. Skuteczny również w początkowych stadiach choroby, zapobiega powstawaniu ropni, łagodzi stan zapalny oraz towarzyszący mu ból.

Seria produktów Antiseptic, to doskonała ochrona przed bakteriami i drobnoustrojami podczas codziennych czynności. Hurtownia Green Port codziennie sposzerza swoą o coraz to nowe produkty, które są godne uwagi. Producent Gorvita posiada wykwalifikowaną kadrę tworzącą innowacyjne produkty. Wszystkie dostępne produkty Gorvita, znajdziesz na naszej stronie hurtowni ekologicznej.

Share This