Centrum Green Port Natura i Zdrowie

Warszawa
  • DIETETYKA – reedukacja masy ciała, wsparcie dietetyczne w chorobach dieto zależnych
  • MASAŻ – relaksacyjny twarzy, ciała, stóp, głowy, wyszczuplający, antycellulitowy, masaż bańką chińską, kamieniami, czekoladą, miodem
  • REFLEKSOLOGIA
  • ZAAWANSOWANA DIAGNOSTYKA – kawantowy, biomagnetyczny skaner ciała

 

Sylwia Durzyńska–dietetyk ogólny
Absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych praktyk i stażów w placówkach medycznych na terenie Warszawy, kurów, szkoleń, pracy w poradnictwie i cateringu dietetycznym, a także udziału w pracach badawczych. W pracy z pacjentem cenię sobie szczerość i zaufanie, które są podstawą skutecznej terapii.
Zuzanna Bożym – dietetyk ogólny
 Absolwentka studiów II stopnia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku dietetyka. Stele poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i konferencjach, m.in. ukończony kurs na temat celiakii i nietolerancji laktozy.
Dietetyka zawsze była moją pasją oraz wielkim zainteresowaniem. Posiadam wiedzę z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki i dietoterapii chorób żywieniowo zależnych. W pracy z pacjentem buduję szczerą i motywującą relację
Larysa Kulish - masażystka
Absolwentka Wyższej Szkoły Ratownictwa w Rownem, a także Uniwersytetu Medycznego na kierunku: terapie manualne  i rehabilitacja. Specjalistka w zakresie masażu pediatrycznego, ortopedycznego i biurowego. Doświadczenie zawodowe uzyskała w czasie pracy jako ratownik medyczny na Ukrainie, masażysta w szpitalu oraz w pracy prywatnych gabinetach.
Tataiana Panchuk – masażystka
Certyfikowany technik masażysta starosłowiańskiego masażu oraz terapii manualych. Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgniarstwa w Rownem. Ukończyła fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym  na Ukrainie. Doświadczona laborantka szpitalna. Wiele lat pracowała jako masażysta w prywatnych gabinetach masażu na Ukrainie. Od października 2017 masażysta w firmie GreenPort
Michał Miłosz- refleksolog
Od ponad ośmiu lat praktykuje w zawodzie. Obecnie uzupełnia szkolenia z zakresu innych, niż masaże dziedzin naturoterapii, w tym obecnie kończy profesjonalny kurs z hirudoterapii, czyli zastosowania pijawek leczniczych w wielu jednostkach chorobowych.
Z uosobienia niepoprawny optymista i miłośnik samotnych wędrówek po górach. Także mors, który nie może doczekać się zimy i dobroczynnego wpływu naturalnej krioterapii. W ciągu ostatniego roku dzięki diecie, ziołom, ruchowi i pozytywnemu podejściu do życia sam schudł ponad 25 kilogramów. Pozbył się otyłości i wyleczył wiele swoich problemów zdrowotnych, w tym problemy ze stawami, układem krążenia, wątrobą, nadciśnieniem i cholesterolem. Obecnie pisze o tym książkę.

 

Stafan Dróżdż - kwantowy, biomagntyczny skaner z konsultacją

 

 

BONY PODARUNKOWE GREEN PORT – Zadbaj o zdrowie osób, na których Ci zależy. Podaruj masaż, wizytę dietetyka, scaning ciała bądź koszyk produktów wspierających zdrowie.
Bony o wartości 100, 200 i 250 PLN dostępne w Green Port na Ursynowie (Al. KEN15) oraz na Ochocie (Hala Kopińska I piętro)

5.12  – MASAŻ GŁOWY – bezpłatne szkolenie

Na spotkaniu nauczysz się tego prostego ale niezwykle skutecznego masażu, który nie tylko relaksuje, odpręża ale także poprzez oddziaływanie na wiele punktów akupunkturowych normalizuje funkcje narządów wewnętrznych.

Masaż głowy poprawia wygląd i kondycję włosów, pobudza wzrost włosów oraz leczy skórę głowy jest też idealnym sposobem na pozbycie się bólu szyi oraz  który rozwiązuje problemy części potylicznej głowy.

Na spotkaniu będzie można wygrać darmowy masaż wykonany przez profesjonalistę.

 

12.12 – PIĘKNE WŁOSY SKÓRA I PAZNOKCIE – co jeść – porady dietetyczne 

Przyjdź a dowiesz się jakie produkty są bogate w składniki niezbędne do utrzymania skóry, włosów i paznokci w dobrej kondycji oraz jak zmodyfikować swoją dietę aby ich dostarczyć.

 

19.12MASAŻ SZYI – bezpłatne szkolenia

W programie nauka masażu szyi oraz okolicy barków, które będzie mogła/mógł  zastosować na bliskiej osobie. Masaż szyi pobudza krążenie krwi i limfy w okolicy karku i barków. Ma działanie lecznicze, rozluźniające mięśnie oraz relaksujące.

 

Jeden z uczestników szkolenia wygra bezpłatny profesjonalny masaż szyi dla siebie bądź bliskiej osoby.

GALERIA

Dane adresowe

Warszawa
Pl. Mirowski 1, Piętro 1,  lokal 12 i 16

 

Dane kontaktowe

tel.: 733 301 031

5 + 2 =

Centra GreenPort WARSZAWA

Pin It on Pinterest

Share This