Nasze marki

Hurtownia Zielarska i Ekologiczna Green Port to Importer najlepszych produktów wspierających Twoje zdrowie.

Jesteśmy wyłącznym importerem na terenie Polski takich marek jak Natures Aid, Humble, Agnes Organic oraz naturalnych kadzideł, mydeł i olejków indyjskich harmonizujących czakry.

Marka Agnes Organic powstała z pasji i fascynacji naturą. Produkty z oferty marki cechuje najwyższa jakość i dbałość o każdy detal. Wierzymy, że proponowane przez nas standardy zadowolą naszych Odbiorców na tyle aby chcieli do nas wracać i tworzyć świadomą społeczność Agnes Organic.

Co nas wyróżnia

Czyste i 100% naturalne składniki naszych produktów stanowią wartość samą w sobie. Słowa jednak nie wystarczą aby opisać produkty, trzeba ich prostu spróbować.

Dodatkowo opakowania naszych produktów są w pełni biodegradowalne. Dbamy o środowisko również przyjmując zwroty opakowań i przekazujemy je do recyklingu. W planach mamy wprowadzenie serii ekoRefill, która pozwoli na wielokrotne wykorzystanie tych samych opakowań.

Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią oczekiwania naszych Klientów.

Nasza misja

W zalewie produktów naturalnych stawiamy na jakość i prostotę. Te dwie wartości tworzą naszą markę Agnes Organic. Chcemy aby każdy mógł spróbować produktów najwyższej jakości, stąd nasza zrównoważona polityka cenowa oraz starannie dobrane komponenty wprowadzanych artykułów.

Chcemy poprzez nasze produkty, podnosić również świadomość ekologiczną społeczeństwa dlatego angażujemy się w działalność proekologiczną a także wspieramy rozwój eksperckiego piśmiennictwa z dziedziny natury i zdrowia.

 

Oferta Agnes Organic

W swojej ofercie posiadamy produkty i olejki do masażu, aromaterapii, litoterapii oraz olejki CBD. Portfolio naszych produktów jest stale rozszerzane. Każdy nowy artykuł jest starannie przemyślany, spójny i korelujący z głównym nurtem naszej marki jakim jest dbanie o zdrowie naszych Klientów oraz o bycie w 100% zgodnym z naturą a zarazem najnowszymi standardami procesów produkcyjnych.  

Zapraszamy do Świata Agnes Organic.

Zadbaj o zdrowie naturalnie.

Wielokrotnie nagradzane, innowacyjne produkty

Suplementy Natures Aid to marka od 30 lat znana i doceniana w całej Europie, a teraz dostępna również w naszym kraju. Od 1981 roku stała się ulubioną marką witamin i produktów ziołowych w Wielkiej Brytanii. Wszystkie preparaty wytwarzane są zgodnie ze standardami farmaceutycznymi oraz uznaną w branży normą GMP (Good Manufacturing Practice), co daje pełną kontrolę nad ich jakością. Natures Aid jest rekordzistą w zdobywaniu nagród i wyróżnień za wybitne i innowacyjne suplementy.

Poznaj ofertę linii ORGANIC, z której oferujemy 100% czyste preparaty: SPIRULINA, MACA, MORINGA, TRAWA JĘCZMIENNA, EKSTRAKT Z BURAKA, KOMPLEKS SUPER FOODS oraz KOMPLEKS GRZYBÓW WITALNYCH.

Polecamy również nasze HITY SPRZEDAŻOWE – suplementy dla małych dzieci DROPS MINI w kroplach oraz dla dzieci starszych KIDZ.

Naturalne, biodegradowlane szczoteczki do zębów.

Szczoteczki wykonane z bambusa, włókna myjące nie zawierają bisfenolu A (BPA). Są one całkowicie biodegradowalne.

Naturalne, biodegradowalne, bambusowe patyczki do uszu

Patyczki higieniczne są w całości biodegradowalne. Wykonane z bambusa i certyfikowanej bawełny organicznej.
Bardzo przyjemne w dotyku i wygodne w użyciu. Zapewniają komfort i higienę. Po użyciu patyczki można wyrzucić
do odpadów organicznych lub na kompost. Opakowanie wykonano z kartonu z recyklingu.

Firma Humble oferuje niezawodne produkty higieniczne i zdrowotne, które są przyjazne dla środowiska.

Szwedzka firma stworzona przez stomatologów odpowiedzialnych za zdrowie dzieci i dorosłych, ale także za dbanie o środowisko. Biodegradowalna włącznie z opakowaniem. W ofercie są także fluorowe certyfikowane pasty do zębów stworzone przez specjalistów.

Nasze produkty stworzone są z naturalnych składników, nie są testowane na zwierzętach, pochodzą z ekologicznych upraw, nie mają sztucznych wypełniaczy i barwników.

Tworzymy kosmetyki do ciała, twarzy, włosów, a także te dedykowane dla domu oraz suplementy, których najwyższa jakość i skuteczność wynikają z naszej troski o Twoje zdrowie, urodę i rozwiązania przyjazne środowisku.

 

Kadzidła Joga Incense

Naturalne kadzidła indyjskie

Polecane do medytacji, relaksacji, przy oczyszczaniu. Przynoszą ulgę w stresie, harmonizują ciało fizyczne i mentalne. Polecane w szczególności w czasie ćwiczeń jogi.

  • 14 rodzajów, 14 subtelnych zapachów.
  • 10 sztuk w opakowaniu,
  • długość kadzidła: 23 cm, waga 2g.
  • Czas palenia: 60-80 minut.
Share This