Nasze marki

Hurtownia Zielarska i Ekologiczna Green Port to Importer najlepszych produktów wspierających Twoje zdrowie.

Jesteśmy wyłącznym importerem na terenie Polski takich marek jak Natures Aid, Humble, Agnes Organic oraz naturalnych kadzideł, mydeł i olejków indyjskich harmonizujących czakry.

Wielokrotnie nagradzane, innowacyjne produkty

Suplementy Natures Aid to marka od 30 lat znana i doceniana w całej Europie, a teraz dostępna również w naszym kraju. Od 1981 roku stała się ulubioną marką witamin i produktów ziołowych w Wielkiej Brytanii. Wszystkie preparaty wytwarzane są zgodnie ze standardami farmaceutycznymi oraz uznaną w branży normą GMP (Good Manufacturing Practice), co daje pełną kontrolę nad ich jakością. Natures Aid jest rekordzistą w zdobywaniu nagród i wyróżnień za wybitne i innowacyjne suplementy.

Poznaj ofertę linii ORGANIC, z której oferujemy 100% czyste preparaty: SPIRULINA, MACA, MORINGA, TRAWA JĘCZMIENNA, EKSTRAKT Z BURAKA, KOMPLEKS SUPER FOODS oraz KOMPLEKS GRZYBÓW WITALNYCH.

Polecamy również nasze HITY SPRZEDAŻOWE – suplementy dla małych dzieci DROPS MINI w kroplach oraz dla dzieci starszych KIDZ.

Naturalne, biodegradowlane szczoteczki do zębów.

Szczoteczki wykonane z bambusa, włókna myjące nie zawierają bisfenolu A (BPA). Są one całkowicie biodegradowalne.

Naturalne, biodegradowalne, bambusowe patyczki do uszu

Patyczki higieniczne są w całości biodegradowalne. Wykonane z bambusa i certyfikowanej bawełny organicznej.
Bardzo przyjemne w dotyku i wygodne w użyciu. Zapewniają komfort i higienę. Po użyciu patyczki można wyrzucić
do odpadów organicznych lub na kompost. Opakowanie wykonano z kartonu z recyklingu.

Firma Humble oferuje niezawodne produkty higieniczne i zdrowotne, które są przyjazne dla środowiska.

Szwedzka firma stworzona przez stomatologów odpowiedzialnych za zdrowie dzieci i dorosłych, ale także za dbanie o środowisko. Biodegradowalna włącznie z opakowaniem. W ofercie są także fluorowe certyfikowane pasty do zębów stworzone przez specjalistów.

The Chakra Rebalancing System (CRS)

Kadzidła, mydła, olejki do masażu, olejki do aromaterapii
– harmonizujące czakry

Czakry to centra energetyczne znajdujące się w naszym ciele związane z konkretną sferą życia zarówno w wymiarze
emocjonalnym jak i fizycznym. Każda blokada, nieharmonijne działanie jednej lub kilku czakr zaburza
funkcjonowanie naszego ciała, doprowadzając do chorób i problemów w życiu społecznym. Produkty THE CHAKRA
REBALANCING SYSTEM harmonizujące czakry bazują na starożytnej wiedzy wedyjskiej i polecane są do subtelnej,
energetycznej pielęgnacji ciała i umysłu w domowym zaciszu, jak również w gabinecie terapeutycznym. Każdy
rodzaj produktu obejmuje zakres wibracji związany z odpowiednią czakrą. Konsekwentne ich używanie pomaga
zharmonizować nasz układ energetyczny.

Mydła harmonizujące czakry – 7 rodzajów na 7 czakr

Mydła z serii CRS można używać zarówno do kąpieli, jak i pod prysznic. Mydła są wytwarzane ręcznie, na zimno, zgodnie ze starożytnymi tradycjami wedyjskimi, wyłącznie ze składników roślinnych. Zawartość leczniczych ziół, oliwy z oliwek (30%), oleju kokosowego oraz palmowego sprawia, że po użyciu skóra staje się aksamitna, nawilżona i odżywiona. Naturalne olejki eteryczne w subtelny sposób harmonizują czakry, poprawiając funkcjonowanie w każdej dziedzinie życia.

balsam gęsiOlejki do masażu harmonizujące czakry – 7 rodzajów na 7 czakr

Olejek wykonany na bazie olejku jojoba oraz esencji eterycznych, które generują delikatne wibracje przywracające równowagę w poszczególnych czakrach, działając zarówno na ciało jak i umysł. Olejki do stosowania terapeutycznego
w zaciszu domowym jak również w gabinecie terapeutycznym.

Kadzidła harmonizujące czakry – 7 rodzajów na 7 czakr

Kadzidełka wykonane są wyłącznie z naturalnych produktów roślinnych – żywić, olejków eterycznych, których zakres wibracji odpowiada każdej z 7 czakr. Ich konsekwentne stosowanie pomaga zharmonizować nasz układ energetyczny, ciało i umysł. Do stosowania podczas medytacji, relaksacji, wyciszenia oraz do harmonizowania przestrzeni.

Olejki eteryczne do harmonizowania czakr – 7 rodzajów na 7 czakr

Naturalne olejki eteryczne do aplikowania na czakry oraz do ich delikatnego masażu. Zawierają olejki eteryczne oraz tłoczony na zimno olej jojoba.
Sposób użycia: 2-3 krople nałóż w miejscach odpowiadających odpowiednim czakrom.

Jak wybierać produkty z serii CRS

Możesz wybierać produkty zgodnie z opisem ich obszarów działania lub, bazując na swojej intuicji, kierować się kolorem, który Cię najbardziej przyciąga. Używając produktów na poszczególne czakry działamy na:

Czakra nr 7 – Sahasrara – czakra korony

 • zwiększenie intuicyjnej percepcji, zmniejszenie wątpliwości, ochronę przed niebezpiecznymi energiami, Czakra nr 6 – Ajna – czakra trzeciego oka
 • poprawę uważności umysłu, zwiększenie koncentracji, poprawę zdolności skupienia przy nauce oraz zmniejszenie stresu i presji psychicznej jej towarzyszącej, poprawę zdolności medytacyjnych,

Czakra nr 5 – Vishudda – czakra gardła

 • poprawę komunikacji, porozumiewania się oraz intuicyjnego zrozumienia snów, przekazów symboli. Zwiększenie zaufania do samego siebie i do innych. Produkty dedykowane tej czakrze polecane dla mówców przez wystąpieniami publicznymi,

Czakra nr 4 – Anahata - czakra serca

 • pomoc w utrzymaniu miłości i domowej atmosfery w relacjach rodzinnych, wzmaganie bezwarunkowej miłości, ochronę przed negatywnymi uczuciami, czerpanie radości z życia miłosnego i spotkań z innymi,

Czakra nr 3 – Manipura – czakra splotu słonecznego

 • zwiększenie poczucia własnej wartości, zwiększenie swojej skuteczności, zapanowanie nad frustracją, złością, harmonizację emocji związanych ze zmianą pracy i dążeniu do awansu, zwiększenie inicjatywy w działaniu,

Czakra nr 2 - Swadisthana – czakra sakralana

 • poprawę relacji z innymi ludźmi, wzrost poczucia własnej atrakcyjności, wzmocnienie swojej seksualności, pomoc w znalezieniu partnera, zwiększeniu intuicji,

Czakra nr 1 – Muladhara – czakra podstawy

 • poprawę stabilności kariery zawodowej, zwiększenie zdolności do jasnej identyfikacji swojej tożsamości, przy podejmowaniu ważnych decyzji, zwiększenie stabilności, koncentracji. Produkty dedykowane tej czakrze zalecane są przy treningu sportowym.

Kadzidła Joga Incense

Naturalne kadzidła indyjskie

Polecane do medytacji, relaksacji, przy oczyszczaniu. Przynoszą ulgę w stresie, harmonizują ciało fizyczne i mentalne. Polecane w szczególności w czasie ćwiczeń jogi.

 • 14 rodzajów, 14 subtelnych zapachów.
 • 10 sztuk w opakowaniu,
 • długość kadzidła: 23 cm, waga 2g.
 • Czas palenia: 60-80 minut.

Naturalne sojowe świece do masażu

Zmysłowe świece do masażu to innowacyjna kuracja SPA dla całego ciała. Świecie AGNES ORGANIC posiadają wiele cennych właściwości pozytywnie wpływających na nasze ciało. Składniki świecy szybko się wchłaniają, odżywiają i nawilżają skórę. Wosk sojowy jest nietoksyczny, nie zawiera benzyny, węgla, sadzy, które mogą czernić ściany, sufity i meble, zanieczyszczać kanały wentylacyjne w domu. Nie zawierają toksycznych substancji rakotwórczych. Świece sojowe są trwalsze od parafinowych (dłuższy czas spalania). Wycieki sojowe są łatwe do usunięcia - wystarczy ciepła woda i mydło. Nie wywołują alergii

 

Naturalne sojowe świece do masażu

9 urzekających zapachów

bergamotka, zielona herbata, pomarańcza-cytryna, drzewo cedrowe, kaszmir, ciasto dyniowe, męski zapach dla niego, jeżyna, wanilia z cytryną.

Skład: WOSK SOJOWY, OLEJ KOKOSOWY, OLEJKI ETERYCZNE,
Sposób użycia: rozpal świecę i nakładaj ciepły wosk na całe ciało
Czas palenia: do 30 godzin

Share This