Historia spółki Zoke rozpoczęła się w 2017 roku, jako naturalne rozwinięcie Firmy Zoke Janusz Klecki, powstałej już w 2012 roku. Początkowo głównym filarem działalności były laboratoryjne badania właściwości olejów roślinnych, ekstraktów ziołowych oraz wód mineralnych.

Od samego też początku nasza firma ściśle współpracowała z jednostkami naukowymi takimi jak Instytut Chemii Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechnika Śląska. Wspólnie udało nam się opracować szereg receptur oraz zminimalizować udział sztucznych dodatków na korzyść tych pochodzenia naturalnego. W ramach członkostwa w Śląskim Klastrze Nanotechnologicznym opracowaliśmy wyjątkową technologię wytwarzania roztworów koloidalnych złota, srebra i miedzi, SilverOne.

Dziś jednym z kluczowych filarów działalności firmy jest produkcja preparatów zdrowotnych. Chcielibyśmy przedstawić dwie z naszych marek.

Marka Dr Alcheo

Marka Dr Alcheo oferuje szeroką gamę naturalnych specyfików, które skutecznie pomagają w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń. Produkty te wyróżniają się wysoką jakością składników, starannie dobranymi recepturami oraz potwierdzoną badaniami skutecznością. Ich produkcja została oparta na wieloletnim doświadczeniu w sporządzaniu preparatów i roztworów chemicznych. Staramy się uzupełniać składy naszych wyrobów o produkty naturalnego pochodzenia, zazwyczaj w postaci wyciągów z ziół. Ich działanie doskonale uzupełnia i wzmacnia właściwości prozdrowotne. Pod marką Dr Alcheo wytwarzamy nafty oczyszczone, żele z DMSO, maści i żele z nanozłotem, srebrem oraz miedzią. W ofercie możemy znaleźć również wody jodowe i borowe, a także roztwory MMS i preparaty na bazie naturalnych octów.

Marka MagOlie

Olejki magnezowe są szybko działającym i bezpiecznym środkiem dostarczającym do naszego ciała bardzo ważnego elementu, jakim jest magnez. Poprzez skórę dociera on bezpośrednio do krwiobiegu i jest stąd transportowany wprost do komórek, układu limfatycznego, tkanek i kości. Magnez dociera przez skórę znacznie szybciej niż przez układ trawienny. Z tego powodu wszelkiego rodzaju skurcze mięśniowe ustępują niemal natychmiast po aplikacji olejku. Docenią go również osoby borykające się z różnymi problemami skórnymi i łaknące relaksu i odprężenia. Dzięki właściwościom antybakteryjnym skutecznie niweluje podrażnienia powstałe w wyniku trądziku lub stanów zapalnych związanych z uszkodzeniem skóry. W okresie wiosenno-letnim olejek magnezowy pomocny jest alergikom – walczy z objawami swędzenia skóry i pojawiającymi się na skórze plamami alergicznymi. Regularna aplikacja olejku i oliwek MagOlie polecana jest osobom aktywnym fizycznie. Powinny one stosować go po każdym treningu.

Jakość na pierwszym miejscu

W dzisiejszym świecie, gdzie rynek zalewany jest produktami różnej jakości, coraz trudniej jest znaleźć te, które rzeczywiście spełniają swoje obietnice. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego jakość stawia na pierwszym miejscu.

Z tego względu pracujemy według najważniejszych dla nas zasad:

  • Kontrola na każdym etapie. Proces produkcji jest ściśle kontrolowany na każdym etapie. Począwszy od wyboru surowców, poprzez proces technologiczny, aż po finalną kontrolę jakości.
  • Surowce najwyższej jakości. Korzystamy wyłącznie z surowców najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Wszystkie surowce są poddawane szczegółowym badaniom laboratoryjnym, aby upewnić się, że spełniają wszystkie wymagania.
  • Innowacyjne technologie. Stale inwestujemy w innowacyjne technologie, aby móc oferować swoim partnerom produkty najwyższej jakości.
  • Doświadczeni pracownicy. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą produkty, które pomagają ludziom w dbaniu o zdrowie.

Wybierając produkty Zoke, masz pewność, że sięgasz po produkty najwyższej jakości, które są bezpieczne i skuteczne. Zoke to firma, która dba o zdrowie swoich klientów i nieustannie dąży do tego, aby dostarczać im produkty najwyższej klasy.

Zoke – jakość, której możesz zaufać.

Zamów: https://greenport24.pl/709_zoke

Share This