Ekologiczne środki czyszczące Gron Balance, w naturalny sposób czyszczą Twój dom nie pozostawiając nieprzyjemnych pozostałości chemicznych, które mogą zaszkodzić rodzinie i zwierzętom. Opracowane zostały we współpracy z Duńskim Stowarzyszeniem Astmatyków i Alergików. Wszystko to po to, aby zapewnić najwyższe standardy stosowania oraz bezpieczeństwo dla osób najbardziej narażonych na odczyny alergiczne.

Ekologiczne produkty czyszczące są wytwarzane przy użyciu zrównoważonych praktyk produkcyjnych i naturalnych, bezpiecznych, nietoksycznych i biodegradowalnych składników pochodzenia naturalnego, które nie wpływaja negatywnie na środowisko, ani zdrowie Twojej rodziny.

Gron Balance to zrównoważone produkty ekologiczne stworzone z myślą o wszystkich członkach rodziny. W swoim składzie zawierają sodę, która od wieków stosowana była jako uniwersalny środek czyszczący, stosowany powszechnie w gospodarstwie domowym.

Ekologiczne środki czyszczące Gron Balance z sodą

Soda używana do czyszczenia a zawarta w produktach Gron Balance jest związkiem chemicznym, który może być stosowany do usuwania uporczywych plam z prania i jest niezbędnym składnikiem domowych detergentów do czyszczenia,  domowych proszków do prania, płynów lub preparatach do zmywarek. Jest często dodawana do komercyjnych detergentów, a także do uzdatniania twardej wody.

Wzór chemiczny dla sody myjącej to Na2CO3, inna nazwa to także węglan sodu. Jest to sól kwasu węglowego, substancji chemicznej, która wytwarza szeroki zakres soli zwanych wspólnie węglanami.

Węglan sodu „zmiękcza” wodę, pomagając innym składnikom czyszczącym w usuwaniu zabrudzeń z tkanin oraz innych powierzchni. Soda do prania wiąże się z minerałami, które powodują, że woda staje się twarda i umożliwia odpowiednie wchłanianie detergentu do włókien w celu czyszczenia ubrań.

Sody myjącej nie należy mylić z sodą oczyszczoną, chociaż te dwa związki są ściśle ze sobą powiązane.

Gron Balance zawiera dolomit

Produkty do czyszczenia Gron Balnace zawierają również dolomit, który wspomaga pracę jaką wykonuje soda myjąca, zmiękczając wodę oraz ułatwiając pozbywanie się uporczywych zabrudzeń. Dolomit posiada również właściwości wybielające oraz uzdatniające wodę. Jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, człowieka oraz zwierząt.

W skład serii środków czyszczących Gron Balance dostępnych w naszej hurtowni wchodzą:

Mleczko do czyszczenia z sodą i dolomitem

Ekologiczne mleczko do czyszczenia Gron Balance z sodą myjącą oraz dolomitem sprawdzi się każdym gospodarstwie domowym. Preparat jest bezpieczny dla skóry alergicznej. Polecany jest do czyszczenia łazienek, kuchenek oraz innych zabrudzonych powierzchnie w domu.

Tabletki do zmywarek Gron Balance

Ekologiczne tabletki do zmywarek to kolejna propozycja od Gron Balance. Zawiera sodę oraz inne substancje mylące. Pozostawia świeży zapach umytych naczyń, bez zacieków oraz zabrudzeń. Skuteczne w temperaturach od 50 stopni. Dostepne w opakowaniach zbiorczych po 50 i 100 sztuk.

Płyn nabłyszczający do zmywarek

Płyn nabłyszczający do zmywarek Gron Balance zawiera tetsyny niejonowe, kwas cytrynowy, które skutecznie usuwają osad, zmiękczają wodę, dzięki czemu naczynia są lśniące i bez zacieków. Produkt jest bardzo wydajny oraz ekonomiczny. Zdecydowanie wart uwagi.

Chusteczki oczyszczające Gron Balance

W ofercie firmy Gron Balance znajdują się również produkty do higieny osobistej. Chusteczki oczyszczające Gron Balance 3 w 1 przeznaczone są do pielęgnacji skóry twarzy. Delikatnie i w sposób bezpieczny oczyszczają skórę twarzy z makijażu oraz innych zanieczyszczeń.  W opakowaniu znajduje się 25 szt. chusteczek.

Ekologiczne patyczki higieniczne

Ekologiczne patyczki higieniczne Gron Balance przeznaczone są do pielęgnacji trudno dostępnych miejsc. Zawiera ekologiczną bawełnę. Patyczki ekologiczne należy używać do czyszczenia wyłącznie ucha zewnętrznego. Zbyt głęboka aplikacja powodować może zatkanie przewodów słuchowych, w wyniku przesunięcia się woskowiny w głąb kanału słuchowego. Opakowanie zawiera 100 szt. patyczków.

Ekologiczne płatki kosmetyczne Gron Balance

W ofercie producenta Gron Balance, dostępnym w naszej hurtowni, znajdują się także ekologiczne płatki kosmetyczne z ekologicznej bawełny. Produkt bielony tlenem, niewybielany chemicznie.

Share This